HAVUZ YAPIMI

HAVUZ YAPTIRMAK İSTEYENLERİN SORULARI

HAVUZ YAPAN FİRMALARI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Havuz yapan firma ya da firmaları incelerken mutlaka sertifikalı havuz yapımı ve havuz uygulayıcısı olduğuna emin olmalısınız, ayrıca havuz yapımında kullanılan malzemelerin güncel teknolojiye ayak uyduran ve deneyimli profesyonel bir ekibe sahip havuz yapım firmalarıyla çalışmanız önemlidir.

KİMLER HAVUZ YAPTIRABİLİR?
İster yeni isterse eski bir konuta sahip olsun, şu an güncel tüm projelerde ve kentsel dönüşüm yapılan konutlarda havuz yapımı büyük talep görüyor, projelerde yada konutlarda var olan havuz büyüklüğü ve özelliğine bağlı olarak projenize değer katacağını unutmayınız, Mevcut yasal düzenlemer yada yönetmeliğe uygun havuzlar uygun alan olması halinde heryerde uygulanabilir.
HAVUZ YAPTIRMANIN MALİYETİ NEDİR?

Havuz yapımı için pek çok müşterimiz fiyatlardan çekinmektedir, aslında havuz inşaatı piyasa koşullarında son derece düşük maliyetlerle yapılmaktadır, istediğiniz havuzun boyutu ve özellikleri temel maliyeti etkileyen faktörlerdendir.

Havuz yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa mutlaka bizden teklif alın sizi şaşırtacak fiyatlar sunabileceğimize emin olabilirsiniz

HAVUZ YAPIMI NE KADAR SÜRER?
Havuzunuzun yapımı kaç gün sürer, satın aldığınız yazlığınızın yada ticari bir otelin havuzunun sezona yetişip yetişemiyeceği konusunda tereddütlerinizmi var. Uzman Havuz uzman kadrosu ve güncellenmiş havuz yapım ekipmanlarıyla havuz inşaatını size sorunsuz olarak tam zamanında teslim ediyor.

Türkiye'nin Uzman Havuz Markası

Türkiye'nin uzman havuz markası Uzman Havuz her boyut ve her tipte havuzu yapımını tüm ekipmanları ve sarf malzemeleriyle anahtar teslimi olarak sunmakta,

Uzman Havuz 20 seneyi aşkın profesyonel havuz inşaatı tecrübesini hizmetinize sunmakta, talebiniz doğrultusunda havuz yapımı ile ilgili ücretsiz keşif sonrası havuzunuzu konumlandırma istediğiniz bölgeye özel şart ve durumlar göz önünde bulundurularak proje hazırlıyor, projede yer alan bölgelerde olabilecek özel istek ve değişiklikleri analitik olarak tekrar hesaplayarak sözleşme maddeleriniz belirliyor ve havuzunuzu tam istediğiniz gibi teslim ediyoruz.

Havuz yapımında uzman olan firmamız müşteri memnuniyetini optimum seviyede tutmak için kusursuz işçilik ve yüksek kalitede malzeme kalitesi kullanımını önemser ve havuzunuzu uzunca yıllar sorunsuz kullanabilmeniz için detaylara dikkat eder.

Tatil tesisleri için büyük bir koplex havuz yada müstakil eviniz için küçük boyutlarda bir yüzme havuzu olsun tüm boyut ve türlerde en iyi fiyatı ve en hızlı teslimatı garanti eden firmamızdan havuz yapımı için teklif almadan havuz projenize karar vermeyim. Havuz inşaatı ehil olmayan kişilerce yapıldığında size zaman ve para kaybettirebilir, hatta yeterli güvenlik önlemleri alınmadan inşaa edilen havuzların size ve sevdiklerinize hayati riskler oluşturabileceğini aklınızdan çıkarmayınız, Havuz inşaatı için mutlaka konusunda uzmanlığını sertifikalarla kanıtlamış havuz firmalarıyla çalışmanızın büyük öneme sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Türkiye'nin Lider Havuz Yapım Firması Uzman Havuzdan Teklif Almadan Projelerinize Karar Vermeyin.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ