BETONARME YÜZME HAVUZ

BETONARME YÜZME HAVUZU

Uzman havuz betonarme yüzme havuzu yapımında uygun fiyat ve cazip koşulları bir arada sunarken kusursuz işçilik garantisiyle Türkiye'nin lider havuz inşaa firması olmanın haklı gururunu yaşıyor
Prefabrik yüzme havuzu

PREFABRİK YÜZME HAVUZU

Prefabrik yüzme havuzu ile yer kaygısı olmadan taşınabilir esnek çözümler sunuyoruz, prefabrik havuz yapımı ve satışında bizden teklif almadan karar vermeyin.

kapalı yüzme havuzu

KAPALI YÜZME HAVUZU

Her nereye yapılırsa yapılsın konu kapalı yüzme havuzu yapımı ise mutlaka bizden teklif alın, kapalı yüzme havuzu yapımında profesyonel olan ekibimiz ‘den  ücretsiz keşif talebinde bulunmadan projelerinize karar vermeyin.
otel yüzme havuzu

OTEL YÜZME HAVUZU

Oteliniz büyüklüğü ne olursa olsun, tüm tatil merkezleri için özel olarak tasarlanmış projelerimizi inceleyin otelinize değer katarken uzunca yıllar boyu kullanabileceğiniz düşük masraflı bir yatırım yapın.
villa havuzu

VİLLA HAVUZU

Villa havuzunuzu size özel benzersiz olarak tasarlıyoruz, ihtiyaç ve isteklerinize göre özelliştirilen çözümlerimizle villanıza yakışan yüzme havuzun biz yapıyoruz.
site havuzu

SİTE HAVUZU

Sitenizde kullanılmak üzere yaptıracağınız konut sahiplerine keyifli zaman geçirmesi amaçlanırken aynı zamanda konutun mali değerinide arttırdığını unutmayın,
olimpik yüzme havuzu

OLİMPİK HAVUZ

Spor salonları ve eğitim kurumlarında kullanılmak üzere uluslararası standartlara bağlı olimpik havuzları sertifikalı uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.
özel yüzme havuzları

ÖZEL HAVUZLAR

Konsept tasarımlara sahip benzersiz havuzları sizler için yapıyoruz, ister görsel şölen yaşatmak isterse günlük kullanım için olsun isteyin yeter.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ