eko sistem ve süs havuzu

EKO SİSTEM HAVUZU İSTEYENLERİN SORULARI

EKO SİSTEM HAVUZU YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Ekosistem havuzlarında kullanılan havuz ve bitkilerin uyumlu olması, kullanılacak süs amaçlı havuzların görsel açıdan peyzajla uyum göstermesi gereklidir. Bu konuda tecrübeli ve bilgisi sertifikayla kanıtlanmış iş ortaklarını seçmenizi öneririz.
KİMLER EKO SİSTEM VE SÜS HAVUZU YAPTIRABİLİR?
Eko sistem ve süs havuzları seçkin müşterilerimizin tercih ettiği doğayı yaşam alanlarına getirmek için kullandıkları bir yoldur. Ekosistem ve süs havuzları istediğiniz ebatlarda ve alana uygulanabilmekle birlikte otel, belediye tesisleri, hastane ve konutlarda çokça uygulanmakta ve talep görmektedir.
EKO SİSTEM HAVUZU MALİYETİ NEDİR?
Eko sistem havuzu kurulumunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, eko sistem ve süs havuzu kurulumu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
EKO SİSTEM HAVUZLARININ KURULUM İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Eko sistem ve süs havuzlarının kurulumu uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzeinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin Lider Süs ve Eko Sistem Havuzu Kurucusu

Ekosistem havuzlarını ister konutunuzda size huzur ve güzel bir görsel sağlaması için istersenizde ofis, otel yada işletmenizde prestij ve artı değer katması için tercih edin istediğiniz alana en uygun ekosistem havuzunu projelendiriyor peyzaj çalışması ile birlikte teslim ediyoruz. Bahçeniz yada arazinizin var olan peyzajı üzerinden düzenleme yapabilir yada yeniden tasarlayarak süs havuzununda olduğu ekosisteme sahip benzersiz bir peyzajla birlikte doğanın sağladığı tüm güzellikleri yaşam alanınıza taşıyoruz.

Villanızda benzersiz bir süs havuzu kurdurarak görsel bir şölen yaşatabilir misafirlerinizin dikkatini çeken prestijli bir dekorasyon sunabileceğiniz gibi plaza yada site projenizde insanlara yaşam alanlarını benzersiz bir şekle sokmak için ekosistem havuzlarını kullanabilirsiniz,

Eko sistem havuzlarının bakım, güncelleme ve tamirini uzmanlarımız başarıyla uygulamakta, süs havuzlarının projelendirilmesi ve kurulumunu mekan farkı olmadan yapmaktayız.

Türkiye'nin Ekosistem ve Süs Havuzu Kurulum Firması Olan, Uzman Havuzdan Teklif Almadan Ekosistem ve Süs Havuzu Yaptırmaya Karar Vermeyin.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ