TÜRKİYE'NİN LİDER HAVUZ YAPIM FİRMASI UZMAN HAVUZ

Havuz, Peyzaj, Hamam ve Sauna

20 yılı aşkın süredir havuz, peyzaj, sauna ve hamam projelerini ister müstakil konut veya yazlık site yada turistik tesis seviyesinde olsun metre kare yada çeşitlilik sınırı olmaksızın tüm projelerinizde en rekabetçi fiyatları size sunarak hizmet vermekteyiz..

Havuz ve diğer inşaat konularında uzman olan firmamız havuz ekipmanları ve farklı havuz tasarımlarıyla sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz havuzları anahtar teslimi olarak sunarken tüm havuz temizlik ekipmanları yada havuz sarf malzemelerini varsa periyodik bakım ihtiyaçlarınızı girerek temin ve perakende satışını yapmaktadır,

Uzman Havuz, eski havuzlarınızı dönemsel olarak gerçekleştirdiği yenileme kampanyasıyla çok uygun şartlarla yenilemekte istenildiği taktirde yenileme esnasında model değişikliği yapmanız sağlanmaktadır, havuz yapımı konusunda profesyonelleşmiş kadrosu montaj hatalarını sıfıra indirirken kullandığımız hammadde kalitesindeki üstünlük projelerimizde malzeme hatalarını ortadan kaldırmaktadır, Uzman havuz yurt dışından ithal ettiği havuz tadilat ve imalat, montaj alet ve araçlarıyla ileri teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri ülkemize getirmekte uluslararası projelerde benzersiz hizmet kalitesiyle tercih edilen başlıca havuz yapım firması olma ünvanı nı başarıyla taşımaktayız.

0
PROFESYONEL ÇALIŞAN
Uzman Havuzda sadece gerekli eğitimi almış uzman personel istihdam edilir.
0
TAMAMLANMIŞ PROJE
Uzman Havuz tamamladığı proje sayısıyla sektörün lideri konumundadır.

Havuz yapımı ciddi bir iştir, konusunda uzman olmayan firmalar sizlere zaman ve para kaybına neden olabilirler, Uzman Havuz eğitimli personeli profesyonel kadrosu kullandığı yüksek teknoloji ekipmanlarıyla sıfır hata garantisi sunarak sizlere benzersiz bir havuz, sauna yada hamam deneyimi sunuyoruz.

Uzman Havuz Yönetim Kurulu Başkanı

TÜRKİYE'NİN LİDER HAVUZ YAPIM FİRMASI

20 yılı aşkın süredir başta yüzme havuzu, süs havuzu, sauna, tuz odası, hamam gibi özel uygulamaları başarıyla gerçekleştiren Uzman Havuz tüm projelerinde müşterilerinin haklarını koruyan iş planıyla sıfır hata garantisiyle çalışmaktadır. Benzersiz kalite kontrol uygulamasıyla istediğiniz havuz, sauna veya hamamlar tam zamanında eksiksiz teslim edilir.
KEŞİF
Ücretsiz keşif ile havuz
yapımı için keşif yapılır
PROJELENDİRME
Yapılan keşife göre
proje hazırlanır.
PROJE SUNUMU
Havuz projesi üzerinde
düzenlemeleri yaparız.
HAVUZ YAPIMI
Anlaşılan proje üzerinde
havuz yapımına başlanır.
KALİTE KONTROL
Havuz yapımı sonrası detaylı kalite kontrolü
PROJENİN TESLİMİ
Müşteriye anahtar teslimi projenin teslimi


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ