sauna ve spa merkezi kurulumu

SAUNA & SPA MERKEZİ KURMAK İSTEYENLERİN SORULARI

SAUNA & SPA YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Kullanım alanı ne olursa olsun sauna ve spa merkezlerinin yapımı ciddi bir tecrübe gerektirmektedir, konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi uzmanların kurulumunu yaptığı merkezler sizlere benzersiz bir deneyimi sunacağını unutmayın.
KİMLER SAUNA VE SPA MERKEZİ YAPTIRABİLİR?
Sauna ve spa merkezlerini spor salonları, sağlık merkezleri ve oteller başta olmak üzere artık daha ulaşılabilir olması nedeniyle özel konutlarada başarıyla uygulanabilmektedir
SAUNA & SPA MERKEZİ YAPTIRMANIN MALİYETİ NEDİR?
Sauna ve spa merkezi kurulumunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, Sauna ve spa kurulu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
SPA VE SAUNA MERKEZİNİN KURULUM İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Spa & Sauna kurulumunda uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzeinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin Lider Sauna ve Spa Yapım Firması

Uzman Havuz, sauna ve spa kompleksi yada tekli hizmet alanlarını en son trendler ve ambiyans modasına uygun olarak yapmaktadır,

Seçkin müşterilerimizin günün yorgunluğunu atmak için tercih ettiği sauna&spa uygulamalarını ister ticari isterse özel kullanım için olsun benzersiz tasarım ve ambiyans uygulamalarıyla farklılaştırıyoruz. Sauna yapan firmalar arasında uzman havuz özgün uygulamaları ve spa merkezlerine özel ambiyans çeşitleri ile çok farklı bir konumda bulunmaktadır.

Oteller ve spor salonlarına özel olarak hazırladığımız örnek konsept tasarımlarıı mutlaka inceleyiniz, rakipsiz sauna & spa inşaa fiyatlarıyla sektörde son derece iddalıyız.

Villa yada konutlar için modüler sistem ile geliştirilen sauna spa uygulamalarıyla düşük maliyetlerle bu konforu ve farkı yaşamanın yanı sıra yaşam alanınızın değerini yükselttiğini unutmayın, Ücretsiz keşif ve hızlı kurulum için bizden fiyat teklifi almadan sauna ve spa merkezi yaptırmaya karar vermeyin.

Türkiye'nin Lider Sauna ve Spa Merkezi Kurulum Firması Olan, Uzman Havuzdan Teklif Almadan Sauna & Spa Yaptırmaya Karar Vermeyin.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ