< < Türkiye'nin Lider Havuz Yapımı Firması - SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

İnsanların birinci öncelikle güvenlik  daha sonrada lüksün dilediğince yaşadıkları yerler olmaya başlayan sitelerde havuzlar nasıl olmalıdır?

Sitenizde bulunan havuzunuzun ister çevre ve peyzaj oluşturmak için oluşturulmuş olsun isterse insanların gönüllerince vakit geçirebilecekleri bir etkinlik alanı olarak düşünülmüş olsun yapımında dikkat edilecek hususlar sonraki senelerde size sorun çıkarmamasını sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Temizlik: Havuzunuzun mutlaka bakımlı ve temiz olması gerektiğini unutmamalısınız bu denenle havuzunuzun boyuna göre temizlik ekipman ve kimyasalları için bir depolama alanı ihtiyaç duyuluyorsa devir daim için bir ünite barındırma alanı ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

Kullanım: Havuzunuzun daha kullanılabilir bir alan olması için mutlaka temel alanların olması gerektiğini unutmamalısınız örneğin: duş alanı gibi,  sizde havuzunuzun tam istediğinizin gibi yapılmasını ve farklı fikirlerin size sunulmasını istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçin.

 


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ