< < Türkiye'nin Lider Havuz Yapımı Firması - YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temizliği nasıl yapılmalı bu konuda nelere dikkat etmemiz gerekli.

Yüzme havuzlarında aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte zaman geçirmenin keyfini yaşamak tarifsiz bir duygu ancak ister ortak kullanım olsun isteseniz de size özel olsun yüzme havuzlarında bakım uygulanmaması ve gerekli temizliğin yapılmaması durumunda karşılaşabileceğiniz sağlık riskleri hiçte küçümsenecek boyutta olmadığını bilmenizi isterizi unutmayın ki yüzme havuzunda bakımsızlık ve gerekli temizliğin yapılmaması durumunda oluşabilecek bakteri ve  mikro organizmaların sağlığınıza ciddi sorunlar meydana getirebileceğini unutmayınız, özellikle çoklu kullanıma sahip ortak kullanım şeklinde hizmet veren yüzme havuzlarının periyodik bakımlarının yapılmasının ayrıca temizlik yapılmasının yasal bir zorunluluk olduğunu unutmayınız.

 

Gerekli bakımları gerçekleştirilmiş havuzunuzun son derece güvenli olduğunu ve aklınızda soru işareti bırakmadan kullanabileceğinizi sağlığınıza da faydalı olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu konuda yeterli sertifikalara sahip deneyimli ekimi ile Uzman Havuz sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

 


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ