havuz yenileme

HAVUZUNU YENİLEMEK İSTEYENLERİN SORULARI

HAVUZUNUZU YENİLETİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Havuz yenileme işi ciddi bir iştir, profesyonel ekiplerin yapması gerekir, Havuzunuzu yenileteceğiniz firmanın sertifikalı uygulayıcı olduğuna emin olmanız gerekir.
KİMLER HAVUZ YENİLETMELİDİR?
Var olan havuzundan memnun olmayan yada kullanamayacak durumda olan her havuz sahibi havuzunu yeniletebilir, yada bizden tadilatı için talepte bulunabilir.
HAVUZ YAPTIRMANIN MALİYETİ NEDİR?

Havuz tadilatı için pek çok müşterimiz fiyatlardan çekinmektedir, 
istediğiniz havuzun boyutu ve özellikleri temel maliyeti etkileyen faktörlerdendir.

Havuzunuzu yeniletmek gibi bir düşünceniz varsa mutlaka bizden teklif alın sizi şaşırtacak fiyatlar sunabileceğimize emin olabilirsiniz

HAVUZ YENİLE İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Havuzunuzun tadilatı kaç gün sürer, satın aldığınız yazlığınızın yada ticari bir otelin havuzunun sezona yetişip yetişemiyeceği konusunda tereddütlerinizmi var. Uzman Havuz uzman kadrosu ve güncellenmiş havuz yenileme ekipmanlarıyla havuz inşaatını size sorunsuz olarak tam zamanında teslim ediyor.

Türkiye'nin Havuz Yenileme Firması

Uzman havuz var olan havuzunuzu yenileyerek sizlere düşük maliyetlerle yapılabilecek en sorunsuz ve gözterişli havuzu vaad ediyor.

İster konutunuzda isterse toplu havuz kullanıma sahip işletmenizde olsun havuzunuzu tepeden tırnağa modernize ediyor, tadilatını yaparak sizlere benzersiz bir havuz deneyimi yaşatıyoruz. İster ilk kullanımında yapılan hata isterse uzun kullanımdan kaynaklı hataları gidererek havuzunuzu daha hijyenik ve sağlıklı olmasının yanı sıra havuzunuzu daha keyifli kullanıma sahip ve daha eğlenceli yapabiliyoruz. Özellikle son yönetmelik değişiklikleri ile ticari kullanımlarda mecburi olarak uygulanan havuz derinliğini azaltmanın yanı sıra özel havuzunuzun var olan derinliğini arttırabilir havuzunuzu daha fazla özelleştirebilirsiniz.

Havuzunuzu yenilemek sizlere ciddi tasarruf sağlamanın yanı sıra eski havuzunuzu yep yeni bir görünüme kavuşturmakta konut ve işletmenizi daha prestijli görünmesini sağlamaktadır.

Uzman Havuz profesyonel ekibiyle havuzlarınızı hızlı teslimat garantisiyle yeniler, Bizden havuz yenileme için ücretsiz keşif talebi bulunmadan ve teklif almadan havuzunuzu yenileme karar vermeyin.

Türkiye'nin Lider Havuz Yapım Firması Uzman Havuzdan Teklif Almadan Havuzunuzun Yenilenmesine Karar Vermeyin.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ