OLİMPİK HAVUZ YAPIMI

site yüzme havuzu

OLİMPİK HAVUZ YAPIMI

Spor müsabakalarının yapıldığı spor salonları başta olmak üzere, özel yada kamuya ait spor salonları veya tesisler için özel olarak tasarlanan yüzme havuzlarının kendine has özellikleri olmalıdır, başta spor müsabakalarının doğru olarak yapılabilmesi için yönetmelik ve kulların uygulanması için gerekli ekipmanlardan  ışıklandırmasına kadar detaylar çok önemlidir, sspor salonu için yapılacak yüzme havuzlarının yapımının her aşamasında azami dikkat gerektirdiğini unutmayın havuzunuzun üstlenici firmasının mutlaka sertifikalı havuz inşaatında uzman firmalar tarafından yapılması gerektiğini ayrıca sözleşmeyle istediğiniz özellik ve yapısal malzemelerin belirlendiğinden emin olmanız kritik öneme sahiptir.

Yaptırmak istediğiniz havuzunuzun cinsine ve modeline karar vermeden önce mutlaka uzman ekibimizden danışmanlık almanızda fayda vardır, sürekli gelişen havuz teknolojileri ve ekipmanlarının yanı sıra son trendler ve müşteri beklentilerini takip eden firmamız sizlere doğru havuz tipini tavsiye edebileceğinden emin olabilirsiniz.

Türkiye'nin Olimpik Yüzme Havuzu Kurulum Firması Olan Uzman Havuzdan, Teklif Almadan Olimpik Spor Salonu Havuzu Yaptırmaya Karar Vermeyin.

OLİMPİK YÜZME HAVUZU İSTEYENLERİN SORULARI

OLİMPİK YÜZME HAVUZU YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Spor salonlarınde kullanılan yüzme havuzlarını bu konuda tecrübeli ve bilgisi sertifikayla kanıtlanmış iş ortakları aracılığıyla yaptırmalısınız. Konusunda uzman olmayan kişi yada firmaların geri dönüşü zor olacak zaman ve para kaybına yol açabileceğini unutmamalısınız. Uzman havuz mütahit ve mimarlarımıza çok özel koşullarda havuz inşaatı yapmaktadır.
KİMLER SPOR SALONU HAVUZU YAPTIRABİLİR?
Spor salonu yüzme havuzları uygulaması günümüz teknolojileri kullanılarak son derece kolay ve sıfır hatayla uygulanabilinmektedir. Spor müsabakalarında kullanmak için özel olarak hazırlanan ve tasarlanan olimpik yüzme havuzlarını spor salonu sahipleri, spor salonu yöneticileri, mimar ve mütahitler tercih etmektedir.
SPOR SALONU YÜZME HAVUZUNUN MALİYETİ NEDİR?
Spor salonlarında kullanmak istediğiniz yüzme havuzunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, olimpik yüzme havuzu kurulumu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
OLİMPİK YÜZME HAVUZLARININ KURULUM İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Olimpik yüzme havuzlarının kurulumu uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ