OTEL YÜZME HAVUZU YAPIMI

otel yüzme havuzu yapımı

OTEL YÜZME HAVUZU YAPIMI

Otel yüzme havuzlarının kendine has özellikleri olmalıdır toplu kullanıma sahip otel havuzlarının ister açık ister Kapalı yüzme havuzu olsun yapımının her aşamasında azami dikkat gerektirdiğini unutmayın havuzunuzun üstlenici firmasının mutlaka sertifikalı havuz inşaatında uzman firmalar tarafından yapılması gerektiğini ayrıca sözleşmeyle istediğiniz özellik ve yapısal malzemelerin belirlendiğinden emin olmanız kritik öneme sahiptir.

Yaptırmak istediğiniz havuzunuzun cinsine ve modeline karar vermeden önce mutlaka uzman ekibimizden danışmanlık almanızda fayda vardır, sürekli gelişen havuz teknolojileri ve ekipmanlarının yanı sıra son trendler ve müşteri beklentilerini takip eden firmamız sizlere doğru havuz tipini tavsiye edebileceğinden emin olabilirsiniz.

Türkiye'nin Otel Yüzme Havuzu Kurulum Firması Olan, Uzman Havuzdan Teklif Almadan Otel Havuzu Yaptırmaya Karar Vermeyin.

OTEL YÜZME HAVUZU İSTEYENLERİN SORULARI

OTEL YÜZME HAVUZU YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Otel yüzme havuzlarını bu konuda tecrübeli ve bilgisi sertifikayla kanıtlanmış iş ortakları aracılığıyla yaptırmalısınız. Konusunda uzman olmayan kişi yada firmaların geri dönüşü zor olacak zaman ve para kaybına yol açabileceğini unutmamalısınız.
KİMLER OTEL YÜZME HAVUZU YAPTIRABİLİR?
Otel yüzme havuzları uygulaması günümüz teknolojileri kullanılarak son derece kolay ve sıfır hatayla uygulanabilinmektedir. Oteliniz yada pansiyonunuz büyüklüğü ne olursa olsun otelinizin havuzunun yenilenmesi ve yoksa yeniden yapılması için lütfen bizden ücretsiz keşif talep edin.
OTEL YÜZME HAVUZUNUN MALİYETİ NEDİR?
Otel yüzme havuzunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir,Otel yüzme havuzu kurulumu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
OTEL YÜZME HAVUZLARININ KURULUM İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Otel yüzme havuzlarının kurulumu uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ