ÖZEL YÜZME HAVUZU YAPIMI

özel tasarım yüzme havuzu

ÖZEL YÜZME HAVUZU YAPIMI

Prestijli yapılar başta olmak üzere, özel yada kamuya ait tesisler kullanılması planlanan özel olarak tasarlanan havuzların kendine has özellikleri olmalıdır, başta kullanım için gerekli praklik ve görsel şölenin ve yönetmelik uygulanması için gerekli ekipmanlardan  ışıklandırmasına kadar detaylar çok önemlidir, Özel olarak tasarlanan yüzme havuzlarının yapımının her aşamasında azami dikkat gerektirdiğini unutmayın havuzunuzun üstlenici firmasının mutlaka sertifikalı havuz inşaatında uzman firmalar tarafından yapılması gerektiğini ayrıca sözleşmeyle istediğiniz özellik ve yapısal malzemelerin belirlendiğinden emin olmanız kritik öneme sahiptir.

Yaptırmak istediğiniz havuzunuzun cinsine ve modeline karar vermeden önce mutlaka uzman ekibimizden danışmanlık almanızda fayda vardır, sürekli gelişen havuz teknolojileri ve ekipmanlarının yanı sıra son trendler ve müşteri beklentilerini takip eden firmamız sizlere doğru havuz tipini tavsiye edebileceğinden emin olabilirsiniz.

Türkiye'nin Özel Yüzme Havuzu Kurulum Firması Olan Uzman Havuzdan, Teklif Almadan Özel Olarak Tasarlanmış Yüzme Havuzu Yaptırmaya Karar Vermeyin.

ÖZEL TASARIM YÜZME HAVUZU İSTEYENLERİN SORULARI

ÖZEL TASARIMA SAHİP YÜZME HAVUZU YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
Size özel tasarlanan yüzme havuzlarını bu konuda tecrübeli ve bilgisi sertifikayla kanıtlanmış iş ortakları aracılığıyla yaptırmalısınız. Konusunda uzman olmayan kişi yada firmaların geri dönüşü zor olacak zaman ve para kaybına yol açabileceğini unutmamalısınız. Uzman havuz mütahit ve mimarlarımıza çok özel koşullarda havuz inşaatı yapmaktadır.
KİMLER ÖZEL TASARIM YÜZME HAVUZU YAPTIRABİLİR?
Özel tasarıma sahip yüzme havuzları uygulaması günümüz teknolojileri kullanılarak son derece kolay ve sıfır hatayla uygulanabilinmektedir. Prestijli müşterilerimiz için özel olarak hazırlanan ve tasarlanan özel tasarıma sahip yüzme havuzlarını seçkin müşterilerimiz ve seçkin yapıları inşaa eden firmalar talep etmektedir.
ÖZEL TASARIMA SAHİP YÜZME HAVUZUNUN MALİYETİ NEDİR?
Size ve zevkinize göre özel olarak tasarlanan  yüzme havuzunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, özel  yüzme havuzu kurulumu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
ÖZEL YÜZME HAVUZLARININ KURULUM İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?
Özel tasarıma sahip yüzme havuzlarının kurulumu uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Uzman havuz, sertifikalı uygulayıcıdır. Tüm havuz tiplerini profesyonel olarak anahtar teslimi inşa etmekteyiz, yüzme havuzundan süs havuzuna ve çeşitli buhar odası, hamam, sauna projelerini 20 yıllık tecrübeyle teslim etmekte. Türkiye'nin bir numaralı havuz uzmanı olmak ve bu birinciliği sürdürmek için 7/24 esasına bağlı olarak çalışmaktayız

Uzman Havuz Blog

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLAR NASIL OLMALI

SİTELERDE BULUNAN HAVUZLA...

İnsanların birinci öncelikle güvenlik daha sonrada...

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Keyifli zaman geçirdiğimiz yüzme havuzlarının temi...

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ

YÜZME HAVUZLARINDA IŞIKLA...

Yüzme havuzları konut ve tesislerde hizmet amaçlı...

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ FİRMASI

NEDEN SERTİFİKALI HAVUZ F...

Havuzunuzu inşaası ve bakımı için tercih edeceğini...

RESİM GALERİ